Zabrakło „milimetrów” do medalu w Mistrzostwach Polski LZS-ów w tenisie stołowym!
Dodane przez PingPong dnia 26-05-2014
Dobry występ w Mistrzostwach Polski LZS w tenisie stołowym rozgrywanych w ostatni weekend w Ostródzie odnotowali młodzi zawodnicy SOKOŁA. W zawodach wzięło udział 4 reprezentantów Orzesza – w kategorii „młodzik” wystąpili Jakub Woźniak i Adam Piątek, w kategorii „kadet” – Dawid Mrozik i w kategorii „młodzieżowiec” – Wojciech Wycisło. W turnieju wysokie miejsce (9-12) w swojej kategorii wiekowej zajął Wojciech Wycisło. Nieźle wystąpił także Dawid Mrozik (miejsce 13-16). Nie poszczęściło się natomiast Adamowi Piątkowi, który uplasował się dopiero na miejscu 25-32. Najbliżej pozycji medalowej oraz możliwości rozegrania bezpośredniego meczu z końcowym zwycięzcą Mistrzostw w kategorii „młodzik” – jednocześnie aktualnym mistrzem Polski młodzików – Samuelem Kulczyckim – był Kuba Woźniak. Przegrał on niestety najpierw z Mateuszem Galusem z LUKS Skrzyszów, a następnie Piotrem Michalskim z KTS Wysokie Mazowieckie. Ostatecznie zajął on jednak wysokie miejsce 5-6 w swej kategorii wiekowej. To pierwszy tak liczny i jednocześnie zupełnie udany udział reprezentantów Orzesza w tych Mistrzostwach Polski.