MENU GŁÓWNE
Strona Główna
O klubie
Aktualna Lista Zawodników
Treningi
Grafik zajęć na obiektach
Kontakty
Sponsorzy
Sędziowie
Galeria zdjęć
................................................
I DRUŻYNA
Kadra
III Liga mężczyzn
Punkty zawodników
Puchar Polski woj.Śląskie
................................................
III DRUŻYNA
Kadra
III Liga mężczyzn
Punkty zawodników
................................................
IV DRUŻYNA
Kadra
Liga okręgowa mężczyzn
Punkty zawodników
................................................
spacer
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 58
Najnowszy Użytkownik: XRumerTest
spacer
Galeria zdjęć
spacer
Miażdżąca dominacja Orzesza w tenisie stołowym szkół podstawowych i znakomite wyniki w zawodach szkół gimnazjalnych w powiecie mikołowskim.
Dodane przez PingPong dnia 14-11-2014


Na zawodach szkół podstawowych w dniu 13.11.2014 na 12 miejsc na pudle" (2 konkurencje indywidualne: chłopcy i dziewczęta oraz 2 konkurencje drużynowe - jw.) zawodniczki i zawodnicy z Orzesza
NIE ZAJĘLI TYLKO 2 !! Pozostałe 10 miejsc na podium - dla Orzesza.

Indywidualne dziewczęta:
1) Srebro - Julia Tkocz (Orzesze SP 2),
2) Brąz - Wiktoria Cebula (Orzesze SP 5).

Indywidualnie chłopcy:
1) Złoto - Adam Piątek (Orzesze SP 5),
2) Srebro - Daniel Szola (Orzesze SP 2),
3) Brąz - Łukasz Szatny Orzesze (SP 6).

Drużynowo dziewczęta:
1) Złoto - Orzesze SP 5 (Wiktoria Cebula, Weronika Kaczanowska i Martyna Sznapka),
2) Srebro - Orzesze SP 2 (Julia Tkocz, Justyna Czyrnia i Natalia Szczurek).

Drużynowo chłopcy:
1) Złoto Orzesze SP 2 (Daniel Szola, Jan Łukasik i Jakub Szymura).
2) Brąz - Orzesze SP 6 (Łukasz Szatny i Jakub Herman).

Spośród wszystkich tych zawodniczek i zawodników tylko 3 osoby nie są lub nie byli zawodniczkami lub zawodnikami UKTS SOKÓŁ Orzesze.
Podobnie zawodniczki i zawodnicy UKTS SOKÓŁ Orzesze oraz wszystkich gimnazjów w Orzeszu świetnie wypadli na szkolnych zawodach powiatu mikołowskiego szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym rozegranych w dniu 23.10.2014 roku na Hali Sportowej w Łaziskach Górnych.
W tym turnieju w kategorii chłopców Gimnazjum nr 1 w Orzeszu w składzie: Jakub Suchoń, Bartosz Kurpas i Filip Pojda zajęło 2 miejsce honorowane awansem do dalszych rozgrywek. Takie samo miejsce wraz z awansem do dalszych gier w kategorii dziewcząt zajęło Gimnazjum nr 2 w Orzeszu – Zawadzie (drużyna w składzie: Weronika Spendel, Ada Rudy i Kinga Starosta). Trzecie miejsce i brązowe medale zdobyły zawodniczki Gimnazjum nr 3 w Orzesze - Gardawicach, drużyna w składzie - Paulina Porwolik, Natalia Kiel i Maria Skotniczy. Jeszcze lepiej było w rozgrywkach indywidualnych. W kategorii dziewcząt po raz kolejny z rzędu złoty medal wywalczyła zawodniczka UKTS SOKÓŁ Orzesze - Weronika Spendel (Orzesze G 2), a brązowy medal – Paulina Porwolik (Orzesze G 3). Z kolei w kategorii chłopców złoty medal wywalczył zawodnik SOKOŁA - Jakub Woźniak (G 4 w Mikołowie – Bujakowie), a srebrny medal – jego kolega klubowy - Jakub Suchoń (Orzesze G 1).

To kolejne znakomite sukcesy po znakomitych wynikach uzyskanych przez zawodniczki i zawodników SOKOŁA w ubiegły weekend w ramach mistrzostw Śląska Uczniowskich Klubów Sportowych w Pszowie.


GRATULACJE!!!


0 Komentarzy · 401 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
spacer
Najnowsze wyniki
1. II liga 21.11.2014 UKTS SOKÓŁ Orzesze - UKS HURAGAN Sosnowiec - 6:4
2. III liga mężczyzn 26.11.2014 RKS CUKROWNIK Chybie - UKTS SOKÓŁ II Orzesze - 2:8
3. III liga mężczyzn 26.11.2014 UKTS SOKÓŁ III Orzesze - LKS Pogórze - 5:5
4. liga okręgowa mężczyzn 27.11.2014 TKKF RELAX Wodzisław Śl. - UKTS SOKÓŁ IV Orzesze - 8:2
5. liga okręgowa mężczyzn 26.11.2014 UKTS SOKÓŁ V Orzesze - LKS CZARNI Gorzyce - 0:10
6. III liga kobiet 19.11.2014 KTS Mysłowice - UKTS SOKÓŁ Orzesze - 8:2
spacer
Najbliższe spotkania
1. UKTS SOKÓŁ Orzesze (II liga) - 28.11.2014 AKS Mikołów wyjazd
2. UKTS SOKÓŁ II Orzesze (III liga) - 3.12.2014 KS NAPRZÓD II Borucin dom
3. UKTS SOKÓŁ III Orzesze (III liga) - 3.12.2014 UGKS SOKÓŁ Zebrzydowice wyjazd
4. UKTS SOKÓŁ IV Orzesze (liga okręgowa) - 11.12.2014 KS WICHER Wilchwy Wodzisław Śl. dom
5. UKTS SOKÓŁ V Orzesze (liga okręgowa) - 11.12.2014 TKKF RELAX Wodzisław Śl. wyjazd
6. UKTS SOKÓŁ Orzesze (III liga kobiet) - 4.12.2014 ULKTS Pszczyna dom
spacer
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

XRumerTest
17-08-2017
Hello. And Bye.

RichardOr
19-07-2017
tcunzde http://www.progettocarett
acaretta.it/021-scarpe-ni
ke-bianche-femminili.html
http://www.tecnotelservic
e.it/650-air-max-90-essen
tial-black-white-and-dark
-grey.asp


Michaelbut
19-06-2017
sshuili http://www.harlingen-have
nstad.nl/dolce-and-gabban
a-schoenen-dames-marktpla
ats-810.html http://www.elisamurciaart
engo.es/flyknit-racer-081
.php http://www.harlingen-h


Przem55
21-12-2013
Tomek, będzie nieco poprawek, ale bardzo Ci dziękuję!

vipmazi86
25-04-2013
W imieniu zawodników,trenerów oraz sympatyków tenisa stołowego w Czechowicach dziękujemy zawodnikom MKS Sokół Orzesze za wsparcie podczas meczu barażowego o 2 ligę pomiędzy MKS Czechowice-Dz-Silesia M

PingPong
26-04-2011
Już wkrótce pojawi się Wielka Encyklopedia Zawodników

spacer

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie