Twoja wyszukiwarka
spacer
Niezłe występy naszych zawodników w II WTK kadetów i juniorów
Dodane przez PingPong dnia 26-11-2014

W trakcie mających miejsce w obiegły weekend II Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych kadetek i kadetów (22.11) oraz juniorek i juniorów (23.11) w Łaziskach Górnych nieźle zaprezentowali się nasi zawodnicy.
W turnieju kadetów 3 miejsce zajął Kuba Suchoń, a 9 Kuba Woźniak. Warto zauważyć, iż obydwaj pechowo trafili na siebie w ćwierćfinale i wiadomo było, że jeden z nich znajdzie się poza pierwszą trójką. Dobre 16 miejsce zajął również młodzik Adam Piątek.
W mającym miejsce następnego dnia turnieju juniorów dobre 14 miejsce zajął Kuba Woźniak (kadet).
Więcej szczegółów - w panelu "Rozgrywki indywidualne WTK".

1 Komentarzy · 381 Czytań · Drukuj
Miażdżąca dominacja Orzesza w tenisie stołowym szkół podstawowych i znakomite wyniki w zawodach szkół gimnazjalnych w powiecie mikołowskim.
Dodane przez PingPong dnia 14-11-2014

W dniach 24 października i 13 listopada bieżącego roku na Hali Sportowej w Łaziskach Górnych rozegrano zawody tenisa stołowego szkół gimnazjalnych i podstawowych na szczeblu powiatowym (nieoficjalne "Mistrzostwa Powiatu Mikołowskiego" w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. Zawody cechowały się bezsporną dominacją zawodniczek i zawodników UKTS SOKÓŁ Orzesze.

Wicemistrzostwo Śląska UKS w tenisie stołowym dla Uczniowskiego Klubu Tenisa Stołowego „SOKÓŁ” Orzesze
Dodane przez PingPong dnia 10-11-2014

W dniach 8 i 9 listopada br. w Pszowie rozegrane zostały XIII Mistrzostwa Śląska Uczniowskich Klubów Sportowych w tenisie stołowym o Puchar Burmistrza Pszowa. Debiutująca w tych rozgrywkach 18 osobowa drużyna UKTS „SOKÓŁ” Orzesze w składzie: Wiktoria Cebula, Justyna Czyrnia, Weronika Kaczanowska, Julia Tkocz (dziewczęta młodsze), Adam Piątek, Daniel Szola, Jakub Herman, Jan Łukasik (chłopcy młodsi), Weronika Spendel (dziewczęta starsze), Jakub Woźniak, Jakub Suchoń, Dawid Omorczyk, Adam Zuber, Mateusz Jadasz, Michał Spendel, Dawid Mrozik, Paweł Piątek, Wojciech Cudok (chłopcy starsi) zdobyła dla swego klubu tytuł wicemistrzowski. Pierwsze miejsce w tej klasyfikacji zajęli gospodarze – drużyna MUKS JEDYNKA Pszów, a trzecie - UKS HURAGAN Sosnowiec.

Sukcesy na początku sezonu młodych pingpongistów UKTS SOKÓŁ Orzesze.
Dodane przez PingPong dnia 08-09-2014

Dobrze rozpoczęli nowy sezon młodzi pingpongiści Uczniowskiego Klubu Tenisa Stołowego SOKÓŁ Orzesze. W sobotę i w niedzielę na hali sportowej w Łaziskach Górnych rozegrano dwa turnieje rozpoczynające sezon rozgrywek indywidualnych i oraz ligi juniorów na terenie województwa śląskiego.

Transfery, transfery......
Dodane przez PingPong dnia 04-09-2014

Okres wakacji letnich 2014 roku to nie tylko olbrzymie zmiany organizacyjne w tenisie stołowym w Orzeszu, ale również transfery, które wyraźnie wzmacniają potencjał sportowy naszego Klubu.

Olbrzymie zmiany organizacyjne w Klubie!

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 9.05.2014 roku został zarejestrowany w Starostwie Powiatowym w Mikołowie Uczniowski Klub Tenisa Stołowego „SOKÓŁ” Orzesze. Klub działa w formie prawnej uczniowskiego klubu sportowego w rozumieniu art. 4 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 roku o sporcie (Dz. U. nr 127 poz. 857 ze zm.).

Festyn Rodzinny Tenisa Stołowego „Ping Pong Jest Dla Nas”
Dodane przez PingPong dnia 27-05-2014

W dniu 17 maja 2014 roku na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Orzeszu – Zazdrości, w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – XX Sportowego Turnieju Miast i Wsi odbył się Festyn Rodzinny Tenisa Stołowego „Ping Pong Jest Dla Nas”. Organizatorami festynu byli Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego MKS SOKÓŁ Orzesze (obecnie Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ Orzesze), Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji „Dorośli Dzieciom” w Orzeszu – Zazdrości i Szkoła Podstawowa nr 5.

Zabrakło „milimetrów” do medalu w Mistrzostwach Polski LZS-ów w tenisie stołowym!
Dodane przez PingPong dnia 26-05-2014

Dobry występ w Mistrzostwach Polski LZS w tenisie stołowym rozgrywanych w ostatni weekend w Ostródzie odnotowali młodzi zawodnicy SOKOŁA. W zawodach wzięło udział 4 reprezentantów Orzesza – w kategorii „młodzik” wystąpili Jakub Woźniak i Adam Piątek, w kategorii „kadet” – Dawid Mrozik i w kategorii „młodzieżowiec” – Wojciech Wycisło. W turnieju wysokie miejsce (9-12) w swojej kategorii wiekowej zajął Wojciech Wycisło. Nieźle wystąpił także Dawid Mrozik (miejsce 13-16). Nie poszczęściło się natomiast Adamowi Piątkowi, który uplasował się dopiero na miejscu 25-32. Najbliżej pozycji medalowej oraz możliwości rozegrania bezpośredniego meczu z końcowym zwycięzcą Mistrzostw w kategorii „młodzik” – jednocześnie aktualnym mistrzem Polski młodzików – Samuelem Kulczyckim – był Kuba Woźniak. Przegrał on niestety najpierw z Mateuszem Galusem z LUKS Skrzyszów, a następnie Piotrem Michalskim z KTS Wysokie Mazowieckie. Ostatecznie zajął on jednak wysokie miejsce 5-6 w swej kategorii wiekowej. To pierwszy tak liczny i jednocześnie zupełnie udany udział reprezentantów Orzesza w tych Mistrzostwach Polski.